Перейти до вмісту

Обговорення користувача:Perohanych/Архів 12

Вміст сторінки не підтримується іншими мовами.
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Конкурс "Військова справа"

Доброго вечора, пане Юрію. Наскільки мені відомо, конкурс "Військова справа" вже завершився і результати вже ніби оголошені. Проте невідома інформація щодо проведення нагородження. На сторінці проекту написано, що воно відбудеться в лютому, проте це поняття дуже широке. Хотілось би уточнити точну дату. Я звичайно розумію, що ви до цього проекту можливо не маєте жодного відношення, проте змушений звернутися до вас, оскільки члени не відповідають нарахунок цього питання (єдиними людьми, хто звертав на це увагу були користувачі А1 та Учитель, проте остання у "тривалій" віківідпустці, а перший дав наведення на сторінку координатора конкурс, проте той також нічого не відповідає з цього приводу). Ви є авторитетною людиною та маєте певний вплив, чи не можете ви з'ясувати це питання?--Миша историк (обговорення) 17:29, 10 лютого 2015 (UTC)

привіт. перепрошую, що втручаюся. конкурс завершився 10 грудня. після того журі оцінювало статті та підбивало підсумки. пані Учитель готує пост із офіційними результати, які будуть опубліковані тут wikimediaukraine.wordpress.com, орієнтовно завтра. церемонія нагородження планується протягом останнього тижня лютого 2015 року --アンタナナ 17:42, 10 лютого 2015 (UTC)
Дякую, просто хотів уточнити. Ви прояснили ситуацію. Величезне дякую!!!))--Миша историк (обговорення) 17:45, 10 лютого 2015 (UTC)
@Миша историк: Дякую за довіру :-) Я дійсно не мав і не маю жодного відношення до цього конкурсу. --Perohanych (обговорення) 20:43, 10 лютого 2015 (UTC)

«Брак матеріалів» для Української Вікіпедії

Вітаю Вас, Юрію Йосиповичу. По-перше, хотів би Вам подякувати, що натякнули мені щодо розумного записування іншомовних імен українською («Це взагалі безпредметна розмова — я написав, як я чую, а як маємо писати — це до правопису.») Розумне: будь-який провопис не відбиває точно вимови: вона надто розрізнюється у мовців і до того ж, швидко змінюється. Залишімо традиційне написання.

Прочитав інтерв'ю з Вами у газеті «День». Ви казали доладно, тільки одне Ваше зауваження мене навіть трошки насмішило, хоча і я не схильний до сміху, особливо останнім часом. На Вашу думку: «...а тепер, коли маємо понад півмільйона статей, знайти матеріал для нової статті все ще можна, але вже складно...» О, якби... Зараз у мене на думці проекти десятків статей, багато матеріалу у Всемережжі: писати — не переписати, але... Як Ви справедливо зазначили, що у нас «один із сошкою, а п’ять тисяч із ложкою!», іноді здається, що я у цій галузі є єдиним автором, а інші редагують взагалі незрозуміло що... Для багатьох статей нема навіть заготовок, треба писати, але я же не можу редагувати десятки статей однохвилинно. Я кваплюся: хочеш створити сторінку самому, щоб, так би мовити, «застовпити» привилеєве право на редагування, і (як кажуть у нас у Росії), «зашиваєшся» з ними. Отже, трудно знайти не матеріал для нових статей, а вільний час для їх написання.

Також Ви порадили користувачам Вікіпедії використовувати категорії для навігації. У нас цим ситуація критична: все переплутане: споріднені предмети опиняються чомусь у різних категоріях. Треба негайно виправляти стан.

З повагою

--В.Галушко (обговорення) 15:41, 10 лютого 2015 (UTC)

Дякую за рефлексії на інтерв'ю зі мною. Я мав на увазі, що пересічному користувачеві знайти тему для нової статті зараз важче, ніж було раніше. Та й журналіст не завжди передасть відтінки сказаного. Я й так дуже задоволений, що в цьому інтерв'ю неоковирностей, спричинених журналістськими перекрученнями практично немає. Стосовно мене, то так само не маю жодних проблем із матеріалом для нових чи існуючих статей. А в якій галузі Ви здебільшого редагуєте?
Стосовно категоризації — впевнений, що з часом все поправиться природнім шляхом. --Perohanych (обговорення) 20:43, 10 лютого 2015 (UTC)
Пане Пероганич, вже чогось, а θем для статей у нас не бракує. Читаючи статтю, приміром, у Російській Вікіпедії, часто помічаєш, що у неї нема українського відповідника... У якій галузі я здебільшого редагую? Важко відповісти: значення вислову «у цій галузі» може мінятися день у день, залежно від θеми, на яку трапилась нагода написати. Мене цікавлять зброя, військова справа, подорожі (зокрема, космічні), але писати статті (і виправляти) доводиться часто на цілком несподівані θеми. Так, у нас мало якісних статей у розділах «Інструменти», «Техніка» — доводиться прогалину виправляти. Я маю дуже посереднє відношення до медицини, але нещодавна довелося писати статтю з анатомії, а ще одну — наново переписувати. Оскільки допомога інших вікіпедистів полягає тільки у додаванні категорій або косметичних правках, часто здається, що ці розділи взагалі нікому не потрібні. Звичайне, у ціх розділах існували статті у до мого приходу, але деякі їхні автори нині вже участі у Вікіпедії не беруть — останні правки дуже давні. Отже, займатися цим нема кому. Можна ставити за заслугу щоденну кількість нових статей — понад 200, але перегляд їхньої θематики не навіває оптимізму (маленькі населені пункти, вулиці міст Західної України, маловідомі українські політичні діячі минулого, американські фільми сумнівної якості тощо). Висновок: багато уваги приділяється незначним предметам, а про важливе багато чого досі навіть заготовок нема.
Маю цікаву ідею. Я вже висловив пропозицію у Кнайпі: бажано створити своєрідний «музей безглуздя» — сторінку з прикладами дурості в Українській Вікіпедії. Її можно зробити окремим розділом у Кнайпі, поряд з пропозиціями, політиками, допомогою та іншим. Думаю, подібний розділ варто скласти з кількох частин: просто безглузді статті («Відкриття проффесорів»), окремі безглузді фрази («Вікіприперли»), приклади безглуздого автоперекладу («Українська мова очима автоперекладача»). Щойно спала на думку ще одна ідея. Чому б нам не влаштувати також окремий розділ з сатиричними публікаціями про зловживання в Українській Вікіпедії (на зразок радянського кіножурналу «Фитиль»)? Чекаю на Ваші відгуки.
З вікіпедійним вітанням
--В.Галушко (обговорення) 18:04, 11 лютого 2015 (UTC)
Краще витратити час на прибирання чи поправляння того беглуздя. --Perohanych (обговорення) 18:12, 11 лютого 2015 (UTC)
Краще запобігти, ніж виправляти! Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Завдяки негативним прикладам, представлених на сторінці, вікіпедисти отримають змогу учитися на чужих помилках. А прибирати сміття можна нескінченно — чистіше не стане.
--В.Галушко (обговорення) 18:20, 11 лютого 2015 (UTC)
Може й так. Сил Вам, часу і натхнення. --Perohanych (обговорення) 18:22, 11 лютого 2015 (UTC)

Видавництво Молодь


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:20, 12 лютого 2015 (UTC)

Незрозумілий шаблон

Гляньте на це - Шаблон:DNB-Portal --Basio (обговорення) 12:07, 15 лютого 2015 (UTC)

Там треба доперекласти Шаблон:DNB-Portal/doc. Звертаюся за допомогою. --Perohanych (обговорення) 17:35, 15 лютого 2015 (UTC)

Газета «Культура» (тижневик)

Вітаю! Побачив ваше прізвище серед видавничої ради газети. В статті Віктора фон Ерцен-Глерона (киянин у 5-му поколінні) «Про Великий герб України» С. 11-13 № за 13-19 лютого 2015 автор кілька разів (може, опечатка) називає Ґречила Андрія Гречилою. Просто опечатка? Дякую за увагу.--Бучач-Львів (обговорення) 12:56, 18 лютого 2015 (UTC)

Запитайте в Обговорення користувача:Herald63. Припускаю, що прізвище походить від слова гречка. --Friend 13:06, 18 лютого 2015 (UTC)
Ви про літеру Ґ чи про закінчення? Якщо про Ґ, то сумніваюся, що в паспорті в нього з літерою Ґ написано. Зважаючи на те, що в радянські часи її не було, то в паспорті вона могла з'явитися тільки, якщо людина навмисне змінювала прізвище. Проте, в нас такі паспортисти, що можуть і не знати, де така буква знаходиться ;)--Анатолій (обг.) 13:17, 18 лютого 2015 (UTC)

Шановні, та ж мова про не про Г чи Ґ. Мова про родовий відмінок Гречили - тобто, називний - Гречила (чи Ґречила). А має бути -о.--Бучач-Львів (обговорення) 15:35, 18 лютого 2015 (UTC) І питання до Юрія Йосиповича як представника видавничої ради газети. Назва газети зобов'язує.--Бучач-Львів (обговорення) 15:37, 18 лютого 2015 (UTC)

Дякую, зверну увагу автора і літредактора. --Perohanych (обговорення) 22:46, 18 лютого 2015 (UTC)

Воєнний кабінет при Раді національної безпеки і оборони України

О! Петро розійшовся не на жарт! ;-0 ;-) Це ні в шо не йде із "глибокою стуробованністю Європи" або "НАДАМО ЗБРОЮ УКРАЇНІ" Сша... Я вже мовчу про Альтернативний Генштаб Правого сектора.... Агонку і ко не сподобалося - поставив на видалення. По відгуку бачу - що заглохла ідея щось зробити альтернативне до старперів і зрадників із Генштабу України... Значить, можуть не за горами бути чергові Дебальцово та Іловайськи... А в Генштабі будуть сидіти генерали, що ні воювати не вміють, ні... аби хоч напряму не працювали на Путіна! Ех! В які ми часи живемо! Мені іноді хочеться ущипнути себе і ... прокинутися! ніяк не можу звикнути, що вже рік прожив під час війни. Та й ще й неоголошеної війни, яку, як я розумію, більша частина світу (НЕ ТІЛЬКИ ПУТІНІСТИ!) в упор не хочуть помічати! ;-( Ок. понесло мене трохи. Дякую за статтю. :-) --Nickispeaki (обговорення) 21:25, 20 лютого 2015 (UTC)

This Month in Education: [February 201

MediaWiki message delivery (обговорення) 21:25, 28 лютого 2015 (UTC)

Статтю Трюхан Вадим Валерійович номіновано на вилучення

Стаття Трюхан Вадим Валерійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 березня 2015. Zvr (обговорення) 13:04, 3 березня 2015 (UTC)

Статтю З латвійського берега номіновано на вилучення

Стаття З латвійського берега, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 березня 2015. --Brunei (обговорення) 16:56, 3 березня 2015 (UTC)

ЗНИКЛА СТАТТЯ!!!!


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 19:44, 11 березня 2015 (UTC)

This Month in Education: March 2015

MediaWiki message delivery (обговорення) 00:31, 1 квітня 2015 (UTC)

If this message is not on your home wiki's talk page, update your subscription.

Щодо Вас

Доброї ночі! Можете відповісти на питання: наскільки важливе місце у Вашому житті посідає вікіпедія? Чи можна Вашу участь у вікіпедії назвати одною з ключових подій у Вашому життєписі? Буду вдячний за відповіді. — Green Zero обг 19:13, 2 квітня 2015 (UTC)

Можу :-). Якого обсягу має бути відповідь, який термін, мета? --Perohanych (обговорення) 20:32, 2 квітня 2015 (UTC)
Та достатньо одного-двох речень. Це ми обговорюємо відновлення перенаправлення тут. — Green Zero обг 11:47, 3 квітня 2015 (UTC)
Свідченням значимості Вікіпедії у моєму житті є те, що:
  • число моїх редагувань Вікіпедії становить понад 60 000 і започаткованих мною статей — понад дві тисячі;
  • задля розвитку спільноти Вікіпедії я ініціював створення і став одним із засновників ГО «Вікімедіа Україна», при її підтримці ініціював і реалізував кілька помітних проектів;
  • у більшості своїх публічних виступів (радіо, телебачення, інтерв'ю на сайтах і в періодичній пресі) я говорив саме про Вікіпедію і свою участь у ній.
Тому з певністю свою участь у Вікіпедії можу назвати одною з ключових подій мого життєпису. --Perohanych (обговорення) 14:41, 3 квітня 2015 (UTC)
Дякую. — Green Zero обг 19:17, 3 квітня 2015 (UTC)
Я дякую, що наштовхнули мене осмислити значимість моєї участі у Вікіпедії :-) --Perohanych (обговорення) 20:35, 3 квітня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Стрілецький союз

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Стрілецький союз був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:43, 5 квітня 2015 (UTC)

Альманах і критерії

Вітаю. Ви прибрали плашку, мотивуючи, що: "це не книга, а альманах, до них інші критерії (число авторів, більше ніж один випуск), географія охоплення авторів". Можливо я щось пропустив (зі всіма трапляється), однак я не знайшов в нашій вікіпедії критеріїв значимості для альманахів. Ви їх самі вигадали? Тоді виходить, що якщо ваша стаття не підпадає під критерії значимості для книг, значить вона підпадає під загальні критерії значимості. Ні в першому, ні в другому випадках значимість не розкрита, що загрожує статті видаленням. Бажаю успіхів взагалі, і з розкриттям значимості Phoenix (альманах) зокрема. З повагою --DegoleX (обговорення) 21:51, 5 квітня 2015 (UTC)

Літературні альманахи і антології — це окреме і особливе явище у процесі розвитку літератури будь-якого народу. Якщо судити по критеріях для книги, то альманах, про який йдеться, відповідає, щонайменше, критерієві 3 ВП:КЗК — він є знаковим для Поділля і Хмельниччини. --Perohanych (обговорення) 22:13, 5 квітня 2015 (UTC)
Пробачте, але з чого знаковість ту видно?--DegoleX (обговорення) 22:26, 5 квітня 2015 (UTC)
Трохи розширив статтю. Поняття «знаковість» досить невизначене, однак ризикну назвати цей альманах знаковим для регіону, оскільки він перший у регіоні, оскільки він помітний у медіа, оскільки у процесі роботи над ним було створене однойменне творче об'єднання. Не можу втриматися, щоб не додати суб'єктивний критерій — у альманасі багато класної поезії і прози, цікавих інтерв'ю, біографій авторів, він зі смаком ілюстрований і створений з великою любов'ю. --Perohanych (обговорення) 04:42, 6 квітня 2015 (UTC)

Статтю Phoenix (альманах) номіновано на вилучення

Стаття Phoenix (альманах), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 квітня 2015. --DegoleX (обговорення) 22:03, 8 квітня 2015 (UTC)

Статтю Хутір Тимки номіновано на вилучення

Стаття Хутір Тимки, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 квітня 2015. --Анатолій (обг.) 10:42, 9 квітня 2015 (UTC)

Останні новини

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у оновлення новин. До Вас є велике прохання: коли Ви додаєте новину на сторінку Шаблон:Останні новини, як, наприклад, останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоби інші читачі могли прочитати про новину більше і перевірити додану інформацію, ця ж сама новина має бути розміщена також у розділі «Вікіпедія:Поточні події/Останні новини» із посиланням на джерело. Інакше, ця новина буде, ймовірно, «загублена» і не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «січень 2025». Дякую за розуміння. З повагою, --Pavlo Chemist 08:36, 19 квітня 2015 (UTC)

P.S. Цього разу я витягну її сам, але, будь ласка, майте на увазі в майбутньому. Дякую, --Pavlo Chemist 08:36, 19 квітня 2015 (UTC)

Русалка Дністровая

Я не бачу сенсу детально перераховувати всі твори альманаху. Досить короткого опису у статті, тим більше альманах є у Вікіджерелах. --Basio (обговорення) 18:18, 20 квітня 2015 (UTC)

Сенс у тому, щоб дати посилання на авторів. У самому джерелі авторство неочевидне. Далі, кожен із творів, опублікованих у Русалці Дністровій є значимим або потенційно значимим лише за фактом публікації у цьому альманахові, і де як не у статті про альманах, робити посилання на ці твори. Не робити ж окремої статті «Зміст Русалки Дністрової»?--Perohanych (обговорення) 18:37, 20 квітня 2015 (UTC)
Посилання на авторів можна дати вище повного змісту, вони всі перераховані. Значимість альманаху визначається літературним явищем і авторами, значимість творів яких у альманаху з цього не випливає. Твір значимий сам по собі, а не публікацією в альманаху. При потребі значимі твори можна згадати, адже всі твори альманаху не будуть значимими. --Basio (обговорення) 18:58, 20 квітня 2015 (UTC)
Публікація в україномовному альманахові, який був першим на правобережжі, додає твору значимості. Зазначу, що всі твори пройшли 100-літній тест. Проте врахую Ваші зауваження. --Perohanych (обговорення) 19:23, 20 квітня 2015 (UTC)

Нові матеріали під вільними ліцензіями


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 05:36, 30 квітня 2015 (UTC)

This Month in Education: April 2015

MediaWiki message delivery (обговорення) 15:17, 1 травня 2015 (UTC)

Статтю УкрФінанси номіновано на вилучення

Стаття УкрФінанси, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 травня 2015. --Brunei (обговорення) 14:06, 8 травня 2015 (UTC)

Обговорення шаблону:Росія ‎

Доброго часу доби, хтів би Вашої думки з цього приводу--Zvr (обговорення) 08:20, 12 травня 2015 (UTC)

Про пульс

Вітаю. Давайте прийдемо до згоди. Я, як лікар, не згоден з тим, що пульс «визначають». Адже визначення - це тільки, з моєї точки зору, знаходження місця, де йде пульсова хвиля. А далі він "вивчає" пульс, адже лікар в такій ситуації не тільки вимірює кількість ударів, але й встановлює багато клінічних властивостей пульсу. Подумайте над цим. З повагою, АВШ (обговорення) 19:17, 13 травня 2015 (UTC)

Згоден. Вам, як лікарю, видніше. --Perohanych (обговорення) 19:26, 13 травня 2015 (UTC)
Цікаво як воно різними мовами. У англійців «take/feel somebody's pulse (=count how many times someone's heart beats in a minute, usually by feeling their wrist) --Perohanych (обговорення) 19:27, 13 травня 2015 (UTC)
Так кажуть, в тому числі й їх практичні лікарі, але це означає саме тільки знайти пульсову хвилю, тобто визначити пульс - чи є він, чи нема його. Якщо є, то скільки ударів. Але в ті роки, коли був намальований рисунок, лікар практично не мав інших засобів діагностики і саме тривало вивчав пульс, навіть ставив тодішні діагнози по результатах цього вивчення. І зараз для встановлення усіх властивостей пульсу лікар має його вивчити. А ми маємо навчити недосвідченого в медицині читача правильно сприймати вживання слів у медицині, медичну термінологію. Вдячний Вам за розуміння. Отже повертаємо на рисунок "вивчає". АВШ (обговорення) 19:45, 13 травня 2015 (UTC)

Робота

Добрий день, звертаюся до вас, я до головного у Вікіпедії (наскільки я знаю). Я шукаю роботу. Чи можу я працювати у Вікіпедії? Чи Вікіпедія працює виключно на волонтерських засадах?--NOSFERATU (обговорення) 18:00, 15 травня 2015 (UTC)

Мушу Вас розчарувати — у Вікіпедії головних немає. Робота є у організації «Вікімедіа Укрраїна», хоча, наскільки я знаю, вільних вакансій там немає. Зверніться до виконавчого директора цієї організації — Наталії Тимків, у Вікіпедії вона Користувач:antanana, див також: wmua:Керівні органи --Perohanych (обговорення) 16:51, 17 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; збільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти


Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:09, 27 травня 2015 (UTC)

Проголосував у один з перших днів --Perohanych (обговорення) 03:17, 28 травня 2015 (UTC)

This Month in Education: May 2015

MediaWiki message delivery (обговорення) 19:44, 1 червня 2015 (UTC)

If this message is not on your home wiki's talk page, update your subscription.

Запрошення до участі у тижні Вікіцитат

--Сергій Липко (обговорення) 09:14, 9 червня 2015 (UTC)

Шаблон G7

Вітаю! Ви не будете проти, якщо я заміню пари «рік [[саміт №i]]» на [[саміт №i|рік]]? --Fessor (обговорення) 14:10, 11 червня 2015 (UTC)

Міняйте! У ен-вікі є два окремі шаблони — один для G7, інший, окремий, лише для самітів --Perohanych (обговорення) 16:54, 11 червня 2015 (UTC)

Статтю Лісівнича академія наук України (довідник) номіновано на вилучення

Стаття Лісівнича академія наук України (довідник), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 червня 2015. Що ще можна зробити? Wanderer777 (обговорення) 07:31, 24 червня 2015 (UTC)

Статтю Українство (значення) номіновано на вилучення

Стаття Українство (значення), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 червня 2015. Що ще можна зробити? Glovacki (обговорення) 09:45, 30 червня 2015 (UTC)

This Month in Education: June 2015

MediaWiki message delivery (обговорення) 20:07, 30 червня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Горизонт 2020

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Горизонт 2020 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:23, 1 липня 2015 (UTC)

Стосовно низької відвідуваності української Вікіпедії

Схоже на те, що дійсно основною причиною низької відвідуваності є російськомовне програмне забезпечення: віндовси, браузери тощо. Справа в тому, що я перебуваю у себе в селі (зрозуміло повністю українськомовному) і тільки що приходив сусідський хлопчина, якому я налаштував доступ до інтернета через свій пароль. І мені з величезними зусиллями вдалося потрапити в українську Вікіпедію з його ноутбука. В нього взагалі все налаштовано російською мовою, так як зробили це в магазині. І крім того можна потрапити у Вікіпедію лише через якісь російськомовні пошукові системи. Крім того, комп'ютер налаштований чисто під соціальні мережі. Дуже ускладнений доступ. Треба щоб на законодавчому рівні встановили пріоритетною мовою українську і потім примушувати виконувати цей закон продавців ноутбуків і комп'ютерів. Бо виходить, що навіть в селі на Волині люди не читають українською через якісь незалежні від них обставини. І як би ми не намагались покращувати Вікіпедію, вони її не читають. Я рік назад читав статтю, в якій автор сподівався, що українськомовні сайти знайдуть собі читача коли почне підключатись село. Але схоже, що ті прогнози переоцінювали ініціативу і свідомість самих людей.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:30, 1 липня 2015 (UTC)

Статтю Дежа Вю (фільм, 1987) необхідно поліпшити

Статтю Дежа Вю (фільм, 1987), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 18:27, 3 липня 2015 (UTC)

Хай доробляють ті, кому це цікаво, або кого не влаштовує ця стаття в теперішньому виді. Я що міг і хотів — зробив. Цілком прийнятна стаття-заготовка. --Perohanych (обговорення) 14:31, 5 липня 2015 (UTC)

Вікія

Доброго дня, запрошуємо вас на ваші вікі. Ми хочемо збагатити українській простір якісними проектами. Якщо вам звісно не складно, ми просимо вас почати знову редагувати і заповнювати ваші вікі, ваша праця буде дуже корисна українським користувачам. Також ми запрошуємо вас у наш, ще поки маленький колектив.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 12:17, 11 липня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 12:17, 11 липня 2015 (UTC)

Статтю Російський центр науки і культури в Києві номіновано на вилучення

Стаття Російський центр науки і культури в Києві, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 липня 2015. Що ще можна зробити? Olvin (обговорення) 03:45, 31 липня 2015 (UTC)