Archiwum

Cofnięcie edycji Krzywa łańcuchowa

edytuj

To wg mnie zwykły wandalizm po tym jak poprawiłem jakość artykułu, bo bardzo kulała i wymagała skupienia do rozszyfrowania słów, kiedy wystarczyło poukładać składowe sensownie, bez duplikowania treści czy mglistych pustych sformułowań. Jak będę tej informacji potrzebował w jasnej formie na już, to mam to w historii edycji, tylko inni zobaczą to, co jest. Szkoda czas poświęcać. SafetyControl (dyskusja) 03:06, 26 sty 2020 (CET)Odpowiedz

Cofając tę edycję (która zresztą nie była widoczna dla innych, bo nie była przejrzana) wydała mi się ona gorsza niż oryginał (pomijała jakiś istotny jego fragment). Jeśli uważasz inaczej, wprowadź zmiany ponownie do aktualnej wersji artykułu, najlepiej po kawałku – ułatwi to pracę przeglądającym. mikd 20:56, 28 sty 2020 (CET)Odpowiedz

Przypominamy: zagłosuj w wyborach do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation 2021

edytuj

Otrzymujesz niniejszą wiadomość, gdyż masz prawo głosować w wyborach do Rady Powierniczej WMF w tym roku. Wybory rozpoczęły się 18 sierpnia 2021 i potrwają do końca miesiąca.

Wikimedia Foundation (WMF) odpowiada za projekty takie, jak Wikipedia, zaś na jej czele stoi Rada Powiernicza. Jest to ciało decyzyjne WMF. Więcej o Radzie przeczytać możesz tutaj.

W tym roku, społeczności ruchu Wikimedia wybierają czterech swoich przedstawicieli w Radzie. O miejsca w Radzie ubiega się 19 kandydatów z całego świata. Więcej o kandydatach przeczytać możesz pod tym adresem.

Do głosowania uprawnionych jest prawie 70 tysięcy użytkowników, w tym Ty! Głosowanie potrwa do godziny 23:59 (UTC), 31 sierpnia 2021. Zagłosuj przez link na meta.

Jeśli oddałeś/-aś już głos, dziękujemy i prosimy o zignorowanie tej wiadomości. Można głosować raz, niezależnie od liczby posiadanych kont.

Więcej informacji o wyborach

dostarczone zgodnie z informacją podaną na Tablicy ogłoszeń (Specjalna:Diff/64157534) przez mastibot <dyskusja> 01:05, 29 sie 2021 (CEST)Odpowiedz

Promieniowanie długofalowe

edytuj
Cześć, z tej strony Sławek Borewicz. Masz wiedzę z zakresu fizyki. Czy mógłbyś pomóc przy uźródłowieniu tego hasła? Brakuj w nim jakichkolwiek przypisów i nie ma też linków do innych wersji językowych. Zakładam, że wiesz do jakich źródeł zajrzeć, aby dodać w nim przypisy. →Odbiór 06:56, 21 cze 2022 (CEST)Odpowiedz
To się raczej nadaje do usunięcia. Promieniowanie elektromagnetyczne o długości fali > 4µm obejmuje wszystko począwszy od ultrafioletu, poprzez światło widzialne, podczerwień, mikrofale, aż do fal radiowych. Promieniowanie termiczne to też mało precyzyjne określenie (zależy od temperatury ciała). Propagacja w atmosferze jest różna w różnych zakresach tego promieniowania, więc ostatnie zdanie też jest mylące. mikd 16:05, 21 cze 2022 (CEST)Odpowiedz

Re: Bot

edytuj

Dzięki za zwrócenie uwagi. Trochę poprawiłem kod bota i już nie powinien wtrącać się na Twoją stronę. Przepraszam za zamieszanie. ~malarz pl PISZ 15:54, 16 cze 2023 (CEST)Odpowiedz

Rekord Guinnessa może być nasz! Dołącz do uczestników wyjątkowego edytonu!

edytuj

Dzień dobry!

Zapraszam Ciebie bardzo serdecznie do wyjątkowego uczczenia 22 urodzin Polskiej Wikipedii! 26 września rozpocznie się w Warszawie 100-godzinny edyton, którego celem jest pobicie rekordu Guinnessa w długości edytowania. Na stronie Wikipedia:Rekord Guinnessa 2023 przedstawiliśmy szczegóły wydarzenia. Jeśli masz ochotę dołączyć, choćby na kilka godzin, to świetnie! Teraz zbieramy deklaracje TUTAJ.

Zapewniamy nocleg, wyżywienie, dyplom uczestnictwa oraz upominki, możemy również pomóc w organizacji podróży. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące organizacji tego wydarzenia, chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Gdarin dyskusja, 20:57, 21 sie 2023 (CEST)Odpowiedz

Przypominamy: zagłosuj w wyborach do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation 2024

edytuj

Otrzymujesz niniejszą wiadomość, gdyż masz prawo głosować w wyborach do Rady Powierniczej WMF w tym roku. Wybory trwają do 23:59 we wtorek 17 września 2024.

Wikimedia Foundation (WMF) odpowiada za projekty, takie jak Wikipedia, zaś na jej czele stoi Rada Powiernicza. Jest to ciało decyzyjne WMF złożone z 12 wolontariuszy. Więcej o Radzie przeczytać możesz tutaj.

W tym roku, społeczności ruchu Wikimedia wybierają czterech swoich przedstawicieli w Radzie. O miejsca w Radzie ubiega się 12 kandydatów z całego świata, 3 z nich ubiega się o reelekcję. Więcej o kandydatach przeczytać możesz pod tym adresem. Dostępne są również „przewodniki” napisane przez członków społeczności.

Do głosowania uprawnionych jest prawie 120 tysięcy użytkowników, w tym Ty! Głosowanie potrwa do godziny 23:59 (UTC), 17 września 2024. Zagłosuj przez link na meta.

Jeśli już zagłosowałeś, dziękujemy i prosimy o zignorowanie tej wiadomości. Można głosować raz, niezależnie od liczby posiadanych kont.

Więcej informacjiOddaj swój głos w wyborach!

komunikat wysłany przez Msz2001 (dyskusja) 11:46, 15 wrz 2024 (CEST)Odpowiedz

Zaproszenie do udziału w badaniu

edytuj

Witamy!

Fundacja Wikimedia prowadzi badanie Wikipedystów, aby lepiej zrozumieć, co skłania administratorów do zaangażowania się w tworzenie Wikipedii i jakie czynniki mają wpływ na utrzymanie ich zainteresowania. Wyniki badania pomogą nam w poprawie doświadczeń Wikipedystów oraz rozwiązaniu wspólnych problemów i potrzeb. Zidentyfikowaliśmy cię jako dobrego kandydata do udziału w tym badaniu i będziemy wdzięczni za wypełnienie anonimowej ankiety.

Nie musisz być administratorem, aby wziąć udział.

Wypełnienie ankiety zajmuje około 10–15 minut. Więcej informacji o badaniu znajdziesz na jego stronie Meta, gdzie dostępna jest też polityka prywatności.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasze dane kontaktowe znajdziesz na stronie Meta projektu.

Z pozdrowieniami

Zespół badawczy WMF

BGerdemann (WMF) (dyskusja) 22:34, 8 lis 2024 (CET) Odpowiedz