Перейти до вмісту

Різдвяна історія з Тіною Кароль

Очікує на перевірку
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Різдвяна історія з Тіною Кароль
укр. Різдвяна історія з Тіною Кароль
Жанрмузичний фільм і сімейний фільм
РежисериНаталя Лисенкова
Андрій Музика
Дарія Сагінова
ПродюсериОлександр Ткаченко
Вікторія Лезина
Анна Аксютенко
Володимир Завадюк
У головних
ролях
Тіна Кароль
Євген Лебедин
ОператорВолодимир Гуєвський
КомпозиториТіна Кароль
Віталій Телезин
ХудожникиТетяна Кантемирова
Олександра Дергоусова
Кінокомпанія1+1 Production
Дистриб'ютор1+1
Тривалість70 хв.
Моваукраїнська
КраїнаУкраїна Україна
Рік2016
Дата виходу6 січня 2016
1plus1.video/ru/rozhdestvenskaya-istoriya-s-tinoj-karol/2016

«Різдвяна історія з Тіною Кароль» — український різдвяний музичний фільм 2016 року виробництва «1+1 Production»[1]. Стрічка оповідає про багатовікові традиції та духовні цінності. Головні ролі у фільмі виконали співачка Тіна Кароль та Євген Лебедин. У фільмі звучать зимові пісні, а також щедрівки та колядки в сучасній обробці у виконанні Тіни Кароль[2][3].

Сюжет

[ред. | ред. код]

Це унікальний кінопроєкт виробництва «1+1 Продакшн». Згідно з сюжетом казки, Тіна Кароль виступає в ролі матері, берегині українських традицій, яка напередодні Різдва розповідає своєму синові історію про вічні цінності, про боротьбу добра і зла, світла і темряви[4].

«Це казкова історія про те, що темрява завжди десь поруч, але вибір істинного шляху залежить від кожного з нас, головне — відкрити свою душу назустріч світлу і зберігати в серці віру. Адже перемога добра в душі навіть однієї людини здатна змінити цілий світ», — каже Тіна Кароль.

Роль сина грає 7-річний хлопчик із великим серцем, переможець проєкту «Маленькі гіганти» Євген Лебедин. Герої переносяться в казковий світ Різдва, поза часом і простором, де поєдналися минуле і сьогодення, де любов — вічна, чудеса — реальні, а добро незмінно перемагає зло, яке завжди напоготові[5].

«Традиції — це сила, яка тримає націю. У цьому фільмі відображені загальнолюдські цінності, які збігаються з нашими. Адже «1+1» шанує і поважає традиції, і тут, на каналі, ми віримо в чудеса, і прагнемо передати це глядачам», — сказав генеральний директор «1+1 Медіа» Олександр Ткаченко.

Акторський склад

[ред. | ред. код]

Знімальна група

[ред. | ред. код]
  • Продюсери: Володимир Завадюк, Анна Аксютенко
    • Генеральні продюсери: Олександр Ткаченко, Вікторія Лезина
    • Музичні продюсери:Тіна Кароль, Віталій Телезин
    • Лінійні продюсери: Олег Пистоляк, Юлія Кузьонна
  • Режисери: Андрій Музика, Дарія Саричева
    • Режисери-постановники: Наталія Лисенкова, Наталія Ровенська, Марія Григоращенко
    • Звукорежисери: Олександр Барба, Олег Михоноша
  • Оператори-постановники: Володимир Гуєвський
  • Художники: Тетяна Кантемирова, Олександра Дергоусова
  • Стилісти: Світлана Марсон, Ната Стрільчук, Андрій Політаєв, Ольга Слонь, Анна Гончарова, Юрій Жуйкв, Тетяна Дьодорова, Марія Квітка
  • Постпродакшн: Ольга Михальченко, Тарас Резник, Генадій Аксютенко, Андрій Мазанько, Валерій Колесник
  • Графічні дизайнери: Микола Алтухов, Олександр Савінський, Дмитро Полищук, Дмитро Луценко, Євген Пилинський
  • Технічна група: Андрій Єгорченков, Віталій Онищенко
  • Хореографи: Антон Давиденко, Ірина Гутник
  • Літературні редактори: Соломія Зінчук

Виробництво

[ред. | ред. код]

Знімання

[ред. | ред. код]

Фільмування почалося в грудні 2015 року. Над виробництвом різдвяного фільму працювала команда «1+1 Production» на чолі з Вікторією Лезиною[6][7].

Команда проєкту розповіла, що вперше за роки незалежності України телеканал отримав можливість провести масштабні знімання на території Національного заповідника «Софія Київська» і в Софійському соборі, в якому зазвичай будь-яка зйомка заборонена. У фільмі глядачі зможуть побачити фрагменти настінних розписів XVII століття і знамениту мозаїку Софійського собору «Оранту» — головну цінність заповідника, яка збереглася ще з XI століття. Для того, щоб не пошкодити унікальні стародавні розписи святині, фахівцям «1+1» довелося спеціально підбирати обладнання[8].

Для того, щоб музичні постановки, костюми та кожен рух у танцювальних номерах були історично достовірними, до роботи над фільмом залучалися історичні консультанти та фольклористи. У номері «Добрий вечір тобі, пане господарю» для головної героїні було обрано справжній старовинний український костюм із приватної колекції, якому понад 100 років[9].

Музика

[ред. | ред. код]

У фільмі звучить рідкісний автентичний український музичний матеріал, такий як народна українська щедрівка «Роди Боже». Знаковою мелодією фільму стане композиція «Щедрик» у новому несподіваному звучанні у виконанні Тіни Кароль спільно з всесвітньо відомим однойменним дитячим хором[10][11].

Телепрем'єра

[ред. | ред. код]

«Різдвяну історію з Тіною Кароль» глядачі побачили у Святий Вечір, 6 січня, в ефірі телеканалу «1+1».

Див. також

[ред. | ред. код]

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. Телеканал "1+1" презентовал музыкальный фильм "Рождественская история с Тиной Кароль". ТСН.ua (рос.). 22 грудня 2015. Архів оригіналу за 9 травня 2022. Процитовано 9 травня 2022.
  2. Gazeta.ua (22 грудня 2015). Тина Кароль перепела старинные колядки в праздничном мюзикле от "1 + 1 Продакшн". Gazeta.ua (рос.). Процитовано 9 травня 2022.
  3. "1+1" презентовал музыкальный фильм "Рождественская история с Тиной Кароль". glavred.info (рос.). Архів оригіналу за 17 лютого 2022. Процитовано 9 травня 2022.
  4. В рождественской телесказке Тина Кароль сыграет себя, а ее сыном станет победитель «Маленьких гигантов». КП в Украине | КП в Україні | KP in Ukraine (рос.). Архів оригіналу за 9 травня 2022. Процитовано 9 травня 2022.
  5. "Маленькі гіганти" Коцюба и Терентьев снялись в музыкальном фильме "1+1". ТСН.ua (рос.). 21 грудня 2015. Архів оригіналу за 9 травня 2022. Процитовано 9 травня 2022.
  6. София Касьяненко (18 грудня 2015). Тина Кароль готовит "Рождественскую историю" с Лебединым (видео). podrobnosti. Архів оригіналу за 21 січня 2016. Процитовано 9 травня 2022.
  7. Телеканал "1+1" презентовал новый тизер фильма "Рождественская история с Тиной Кароль". Премьера на ТСН.uа. ТСН.ua (рос.). 31 грудня 2015. Архів оригіналу за 9 травня 2022. Процитовано 9 травня 2022.
  8. Тина Кароль сыграла роль в рождественском фильме. glamurchik.tochka.net. Процитовано 9 травня 2022.
  9. Режиссеры фильма "Рождественская история с Тиной Кароль" рассказали о главном символе сказки. ТСН.ua (рос.). 28 грудня 2015. Архів оригіналу за 9 травня 2022. Процитовано 9 травня 2022.
  10. tv.ua (3 грудня 2015). Тина Кароль расскажет Рождественскую историю. tv.ua (рос.). Архів оригіналу за 7 грудня 2021. Процитовано 9 травня 2022.
  11. Тина Кароль спела "Щедрик" из "Рождественской истории" в эфире телеканала. РБК-Украина (рос.). Архів оригіналу за 14 квітня 2022. Процитовано 9 травня 2022.

Посилання

[ред. | ред. код]