Pakalpojumā Apple Pay izmantoto maksājumu karšu maiņa vai noņemšana
Varat mainīt noklusējuma karti, noņemt karti no lietotnes Apple Wallet vai atjaunināt norēķinu informāciju un kontaktinformāciju, ko Apple Pay izmanto pirkumiem lietotnē un tiešsaistē.
Noklusējuma kartes maiņa
Pirmā maksājumu karte, ko ierīcē pievienojat lietotnei Apple Wallet, kļūst par šīs ierīces noklusējuma karti. Kad pievienojat citas kartes, varat mainīt noklusējuma karti.
Pakalpojuma Apple Pay noklusējuma kartes maiņa iPhone ierīcē
Atveriet lietotni Wallet.
Pieskarieties kartei, ko vēlaties iestatīt kā noklusējuma karti, un turiet to.
Pavelciet karti priekšā citām kartēm.
Pakalpojuma Apple Pay noklusējuma kartes maiņa Apple Watch ierīcē
iPhone ierīcē atveriet lietotni Apple Watch.
Cilnē My Watch (Mans pulkstenis) pieskarieties opcijai Wallet & Apple Pay (Wallet un Apple Pay).
Sadaļā Transaction Defaults (Darījumu noklusējuma informācija) pieskarieties opcijai Default Card (Noklusējuma karte).
Pieskarieties kartei, lai iestatītu to kā noklusējuma karti.
Pakalpojuma Apple Pay noklusējuma kartes maiņa Mac, iPad vai Apple Vision Pro ierīcē
Ierīcē atveriet Wallet & Apple Pay (Wallet un Apple Pay) iestatījumus.
Mac ierīcē ar Touch ID atveriet System Settings (Sistēmas iestatījumi) (vai System Preferences (Sistēmas preferences)) > Wallet & Apple Pay.
iPad vai Vision Pro ierīcē atveriet sadaļu Settings > Wallet & Apple Pay (Iestatījumi > Wallet un Apple Pay).
Atlasiet jaunu noklusējuma karti.
Mac ierīcē ar Touch ID izvēlieties karti izvēlnē.
iPad vai Vision Pro ierīcē ritiniet uz leju līdz sadaļai Transaction Defaults (Darījumu noklusējuma vērtības), pieskarieties opcijai Default Card (Noklusējuma karte) un izvēlieties karti.
Kartes noņemšana no ierīces
Varat noņemt debetkarti vai kredītkarti no ierīces.
Maksājumu kartes noņemšana iPhone ierīcē
Lietotnē Wallet pieskarieties kartei, kuru vēlaties noņemt.
un pēc tam pieskarieties pie .*
Ritiniet uz leju un pieskarieties opcijai Remove Card (Noņemt šo karti).
* Operētājsistēmā iOS 15 un vecākās versijās opcija Card Details (Detalizēta informācija par karti) netiek rādīta, un tai nevar pieskarties.
Maksājumu kartes noņemšana iPad vai Apple Vision Pro ierīcē
Dodieties uz Settings (Iestatījumi) > Wallet & Apple Pay.
Pieskarieties kartei, kuru vēlaties noņemt.
Pieskarieties opcijai Remove Card (Noņemt karti).
* Operētājsistēmā iPadOS 15 un vecākās versijās opcija Card Details (Detalizēta informācija par karti) netiek rādīta, un tai nevar pieskarties.
Maksājumu kartes noņemšana Apple Watch ierīcē
Apple Watch ierīcē pieskarieties lietotnei Wallet.
Pieskarieties kartei, kuru vēlaties noņemt.
Ritiniet uz leju un pieskarieties opcijai Remove (Noņemt).
Maksājumu kartes noņemšana Mac ierīcē ar Touch ID
Atveriet sadaļu System Settings (Sistēmas iestatījumi) (vai System Preferences (Sistēmas preferences)) > Wallet & Apple Pay (Wallet un Apple Pay).
Noklikšķiniet uz kartes, kuru vēlaties noņemt.
Noklikšķiniet uz pogas
.
Apple Pay informācijas atjaunināšana
Ja ievadāt maksājumu kartes norēķinu informāciju un kontaktinformāciju lietotnē Apple Wallet, pakalpojums Apple Pay saglabā šo informāciju un to izmanto, kad veicat pirkumus tiešsaistē un lietotnēs.
Apple Pay norēķinu informācijas atjaunināšana
iPhone ierīcē: lietotnē Wallet pieskarieties kartei >
> > Billing Address (Norēķinu adrese).*Apple Watch ierīcē: iPhone ierīces lietotnē Apple Watch pieskarieties opcijai Wallet & Apple Pay (Wallet un Apple Pay) > Jūsu karte > Billing Address (Norēķinu adrese).
iPad un Vision Pro ierīcē: sadaļā Settings (Iestatījumi) pieskarieties opcijai Wallet & Apple Pay (Wallet un Apple Pay) > Jūsu karte > Billing Address (Norēķinu adrese).
Mac ierīcē ar Touch ID: sadaļā System Settings (Sistēmas iestatījumi) vai System Preferences (Sistēmas preferences) noklikšķiniet uz Wallet & Apple Pay (Wallet un Apple Pay) > Jūsu karte > izvēlne Billing Address (Norēķinu adrese).
* Operētājsistēmā iOS 15 un iPadOS 15 un vecākās versijās opcija Card Details (Detalizēta informācija par karti) netiek rādīta, un tai nevar pieskarties.
Apple Pay kontaktinformācijas atjaunināšana
iPhone ierīcē: atveriet sadaļu Settings (Iestatījumi) > Wallet & Apple Pay (Wallet un Apple Pay) > ritiniet uz leju līdz opcijai Transaction Defaults (Darījumu noklusējuma vērtības) un atjauniniet piegādes adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru.
Apple Watch ierīcē: iPhone ierīces lietotnē Apple Watch pieskarieties opcijai Wallet & Apple Pay (Wallet un Apple Pay) > ritiniet uz leju līdz opcijai Transaction Defaults (Darījumu noklusējuma vērtības) un atjauniniet piegādes adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru.
iPad un Vision Pro ierīcē: atveriet sadaļu Settings (Iestatījumi) > Wallet & Apple Pay (Wallet un Apple Pay) > ritiniet uz leju līdz opcijai Transaction Defaults (Darījumu noklusējuma vērtības) un atjauniniet piegādes adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru.
Mac ierīcē ar Touch ID: sadaļā System Settings (Sistēmas iestatījumi) (vai System Preferences (Sistēmas preferences)) atveriet sadaļu Wallet & Apple Pay (Wallet un Apple Pay) > noklikšķiniet uz Contact and Shipping (Kontaktinformācija un piegāde) un atjauniniet piegādes adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru.
Apple Pay kartes numura un derīguma beigu termiņa atjaunināšana
Kad izmantojat pakalpojumu Apple Pay, jūsu maksājumu kartei ir unikāls ierīces konta numurs, ko izmanto maksājumu apstrādei, un ar šo ierīces konta numuru saistīts derīguma beigu termiņš.
Ja beidzas kartes derīguma termiņš vai citā veidā iegūstat jaunu karti:
Kartes numurs un derīguma beigu termiņš, kas saistīts ar ierīces konta numuru, jāatjaunina automātiski.
Ja kartes izdevējs neatbalsta šos atjauninājumus, iespējams, būs jānoņem karte un jāpievieno tā vēlreiz.
Ja ierīce ir pazaudēta vai nozagta
Ja ierīce ir nozaudēta vai nozagta, pakalpojumā Apple Pay ir iestrādātas drošības funkcijas, lai citas personas nevarētu izmantot Apple Pay jūsu ierīcē.
Izmantojot pakalpojumu Apple Pay, katrs pirkums jāautorizē ar funkciju Face ID, Touch ID, Optic ID vai ieejas kodu.
Varat arī ievadīt ieejas kodu katru reizi, kad uzliekat uz rokas Apple Watch ierīci, ja tajā darbojas funkcija Wrist Detection (Rokas detektors).
Varat atzīmēt ierīci kā pazaudētu, tādējādi automātiski izslēdzot pakalpojumu Apple Pay savā ierīcē.
Varat arī zvanīt kartes izdevējam un lūgt apturēt karšu darbību vai noņemt tās no pakalpojuma Apple Pay.
Apple Pay ir pakalpojums, ko nodrošina noteikti Apple saistītie uzņēmumi, kā norādīts Apple Pay privātuma paziņojumā. Ne uzņēmums Apple Inc., ne tā saistītie uzņēmumi nav banka. Pakalpojumā Apple Pay izmantotās kartes piedāvā kartes izsniedzējs.
Lai izmantotu Apple Pay, nepieciešama atbalstīta karte, kuras izsniedzējs piedalās šajā pakalpojumā. Lai pārbaudītu, vai karte ir saderīga ar pakalpojumu Apple Pay, sazinieties ar kartes izsniedzēju.
Pakalpojums Apple Pay nav pieejams visos tirgos. Skatiet valstis un reģionus, kuros pieejams pakalpojums Apple Pay.
Funkcijas var mainīties. Dažas funkcijas, lietotnes un pakalpojumi var nebūt pieejami visos reģionos vai visās valodās, un var būt nepieciešama specifiska aparatūra un programmatūra. Papildinformāciju skatiet rakstā Funkciju pieejamība.
Informācija par produktiem, kuru ražotājs nav uzņēmums Apple, vai neatkarīgām tīmekļa vietnēm, kuras uzņēmums Apple nekontrolē un nav testējis, ir sniegta bez ieteikumiem un apstiprinājuma. Apple neuzņemas nekādu atbildību par trešo pušu tīmekļa vietņu vai produktu izvēli, darbību vai izmantošanu. Apple nepauž nekādu viedokli attiecībā uz trešo pušu tīmekļa vietņu precizitāti vai uzticamību. Sazinieties ar nodrošinātāju, lai saņemtu papildinformāciju.