Pagalba:Priemonės registruotiems vartotojams
(Nukreipta iš puslapio Vikipedija:Priemonės registruotiems vartotojams)
Priemonės registruotiems vartotojams – tai papildomos Vikipedijos priemonės, kurias pasirinktinai gali naudoti kiekvienas registruotas Vikipedijos naudotojas, jas pasirinkęs puslapyje „priemonės“. Šiame puslapyje pateikiamas trumpas šių papildomų priemonių sąrašas.
Redagavimo priemonės
redaguoti- wikEd, pilnai integruotas tekstų redaktorius, skirtas Firefox, Safari, ir Google Chrome. Skaitykite pagalbos puslapį (en) apie šios priemonės panaudojimą.
- refTools, papildo virš redagavimo lango esančių mygtukų aibę pridėdamas mygtuką „cituoti“ su kuriuo galima greitas ir lengvai pridėti citavimui skirtus šablonus {{cite web}}, {{cite news}}, {{cite book}}, {{cite journal}}.
- HotCat, palengvina kategorijų pridėjimą / išmetimą / puslapyje, pasiūlydamas jų vardų sąrašą, pagal įvestos kategorijos pradžią pavyzdys
- Regex menu framework – redaguojant straipsnį leidžia naudoti reguliarias išraiškas. (Ši priemonė neveikia kartu su wikEd)
- Pridėti nuorodą [taisyti] puslapio antraštiniam skyriui
- Dab_solver – nevienareikšmių nuorodų koregavimas (priemonė skirta straipsnyje koreguoti nuorodas rodančias į nuorodinius straipsnius).
Info lentelių įstatymas
redaguotiŠios priemonės veikia tik senojoje redagavimo įrankių juostoje.
- Tuščio šablono {{Žmogaus biografija}} įstatymas (paprastai asmenybei).
- Tuščio šablono {{Žmogaus biografija}} įstatymas (valdovui).
Į „naudingesnę (naująją) redagavimo įrankių juosta“ jos įdiegtos visiems naudotojams.
Peržiūra
redaguoti- Atidarant puslapį atversti dvi paslepiamas lenteles
- Atidarant puslapį atversti penkias paslepiamas lenteles
- Atidarant puslapį atversti dešimt paslepiamų lentelių
- Atidarant puslapį atversti dvidešimt paslepiamų lentelių
- Peržiūros išlendantys langai – straipsnių peržiūros ir redagavimo funkcijų iškrentantys langeliai, kurie iškrenta užvedus kursorių ant nuorodos.
- Nuorodų į nuorodinius straipsnius patikslinimas, naudojant peržiūros išlendančius langus.
- showhidden – rodyti paslėptas nuorodas
- Sietini straipsniai - potencialiai galimų susieti puslapių paieška. Ši priemonė palengvina surasti su straipsniu potencialiai susijusius kitus vikipedijos straipsnius, tam, kad juose galima būtų sukurti nuorodas į einamąjį straipsnį ir taip padaryti, kad einamasis straipsnis taptų pasiekiamas. Ši priemonė taip pat palengvina surasti su straipsniu susijusią papildomą informaciją Google paieškos sistemoje.
- Straipsniuose išskirti kita spalva nuorodas į nukreipiamuosius straipsnius. Nuoroda yra padaroma žalia, o ne mėlyna.
- Straipsniuose išskirti kita spalva nuorodas į nuorodinius straipsnius. Nuoroda yra išryškinama žalsvu fonu. Tokias nuorodas yra būtina patikslinti, kad jos vestų iš karto į konkretų ne nuorodinį straipsnį.
- Straipsniuose pabraukia nuorodas į straipsnius, kuriuose yra parašyta tik viena iš galimų reikšmių, t.y. juose yra nuoroda į nuorodinius straipsnius. Nuoroda pabraukta raudona brūkšnine nuoroda. Nors šį nuoroda ir veda į konkretų ne nuorodinį straipsnį, bet tokią nuorodą gali reikėti patikslinti, jei pagal prasmę jį turėtų rodyti į kitą konkretų straipsnį, į kurį yra nuoroda iš nuorodinio straipsnio nurodyto dabartine nuoroda nurodomame detaliame straipsnyje.
Kitos priemonės
redaguoti- Naudotojo atliktų pakeitimų skaičiaus peržiūra naudotojo arba jo aptarimo puslapyje.
- Nuorodos į naudotojo statistinės informacijos peržiūros priemones.
- Šalia nuorodos į naudotojo puslapį rodyti požymius: (A – Administratorius, B – Biurokratas, I – IP blokavimo išimtys ir P – Piktnaudžiavimo filtrų redaktorius).
- Išskirti blokuotus naudotojus, perbraukiant perėjimo į jo puslapį nuorodą.
- Parodyti geografinį žemėlapį (openstreetmap).
- VikiSuMeile (pagal 2011 m. kovo mėn. kreipimasį) – priemonė, skirta apdovanoti naudotojus, juos sveikinti arba esant reikalui perspėti, įstatant atitinkamus šablonus į jų aptarimų puslapius. (veikia tik vector aplinkoje)
Biblioteka
redaguoti- JavaScript standartinio suderinamumo biblioteka, skirta naršyklėms, kurios neturi pilno suderinamumo, palaikant JavaScript 1.6. Pavyzdžiui, tokioms, kaip Internet Explorer, Opera ir Safari.